Na obwodnicy Brzozowa, w miejscowości Humniska doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Oboje kierowców odniosło do szpitala, a stan jednego z nich wymagał przewiezienia go do szpitala.
– Do groźnego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Humniska na drodze wojewódzkiej nr 886 – obwodnicy Brzozowa – czytamy w komunikacie brzozowskiej policji.
Wypadek na obwodnicy Brzozowa
W sobotę, 19 lipca, tuż po godzinie 9:00, w miejscowości Humniska na obwodnicy Brzozowa (droga wojewódzka nr 886), doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i seata.
Pierwszym z pojazdów kierowała 43-letnia mieszkanka Rzeszowa, natomiast seatem jechał 23-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdy zderzyły się czołowo – informuje asp. Tomasz Hałka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Jedna osoba w szpitalu
W konsekwencji wypadku obrażeń ciała doznał kierujący seatem – jego stan oceniono jako poważniejszy (obrażenia powyżej 7 dni). Kierująca mercedesem odniosła lżejsze obrażenia. Oboje kierujący byli trzeźwi.
W wyniku doznanych obrażeń, 23-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Zabezpieczali ślady
Na miejscu pracowali policjanci z Brzozowa, w tym grupa operacyjno-dochodzeniowa z technikiem kryminalistyki oraz funkcjonariusze ruchu drogowego.
– Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady i materiały dowodowe, które pozwolą dokładnie ustalić przebieg i przyczyny zdarzenia oraz wskazać jego sprawcę – dodaje asp. Tomasz Hałka.
Co więcej, funkcjonariusze ustalili już bezpośrednich świadków, których zeznania mogą okazać się kluczowe w dalszym postępowaniu.
Film: Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie
(oprac. MK)
Czytaj więcej:
Zgłosił „nieistniejący pożar” na policję i straż pożarną. Jego tłumaczenie kompletnie zaskakuje

![Koniec dramatycznej akcji na Jeziorze Solińskim. Ciało mężczyzny wydobywały BOA i podwodny dron [ZDJĘCIA] solina wydobycie mężczyzny](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/solina-01-218x150.jpg)



![Skażenie rzeki na Podkarpaciu. Pojawiły się martwe ryby, trwa poszukiwanie źródła zanieczyszczenia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/skazenie-rzeki-stobnica-osp-lutcza0-218x150.jpg)

![Tragiczny finał poszukiwań w Solinie. Ciało mężczyzny odnalezione na głębokości 60 metrów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/skok-z-zapory-solina-osp-polanczyk1-218x150.jpg)

![Granica między życiem a śmiercią. Fizyka pożaru widoczna podczas nocnej akcji strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-pustostanu-boguchwala-07-1-218x150.jpg)


![Miliardy trafiły do zbrojeniówki na Podkarpaciu. Są umowy na amunicję, haubice i wozy bojowe [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/safe-stalowa-wola2026-pgz-kosiniak-kamysz-218x150.jpg)



![Duże zmiany na jednym z największych cmentarzy w Rzeszowie. Miasto szuka wykonawcy [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/cmentarz-alejki-rzeszow-1-218x150.jpg)
![Collins Aerospace rozbudowuje zakład pod Rzeszowem. 190 nowych miejsc pracy i wzrost produkcji [ZDJĘCIA] Collins Aerospace otwarcie nowej hali pod Rzeszowem](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/collins-aerospace-rtx-03-218x150.jpg)

![Od 8 czerwca zmiany w organizacji ruchu na S19: odcinek Sokołów Małopolski – Jasionka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/s19-zmiana-02-1-218x150.jpeg)
















![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)





![Koniec dramatycznej akcji na Jeziorze Solińskim. Ciało mężczyzny wydobywały BOA i podwodny dron [ZDJĘCIA] solina wydobycie mężczyzny](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/solina-01-100x70.jpg)

