Zdjęcie: Pani Katarzyna / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Policjanci i strażacy pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w środę rano na alei Sikorskiego w Rzeszowie. W zderzeniu pięciu samochodów trzy osoby zostały ranne. 

O zdarzeniu poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Aleja Sikorskiego stoi. Na skręcie w ul. Łukasiewicza na światłach kolizja 4 samochodów. Dwa oddziały straży na miejscu” – napisał do nas jeden z Czytelników.  “Na al. Sikorskiego w kierunku Tyczyna jest korek” – dodaje pan Piotr.

Policjanci potwierdzili, że przed godz. 8:00 doszło tam do zdarzenia drogowego. Początkowo podawali, że w wypadku ranne zostały dwie osoby. Okazało się, że w wypadku brało udział pięć aut i ranne zostały trzy osoby. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa peugeotowi, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

– Kierowca peugeota próbując uniknąć zderzenia ze skodą odbił i najechał na tył volvo, które stało na lewoskręcie w ul. Łukasiewicza. Uderzone volvo najechało na tył opla, a ten uderzył w stojące przed nim mitsubishi – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

W wyniku zderzenia obrażenia odnieśli 19-latek kierujący peugeotem, 20-letni kierowca volvo oraz 20-latka kierująca oplem. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności wypadku. 

Na al. Sikorskiego zablokowane były trzy pasy – lewoskręt w kierunku Łukasiewicza, lewy pas jezdni w kierunku Tyczyna oraz lewy pas w stronę centrum Rzeszowa. Ruch odbywał się skrajnymi pasami. Utrudnienia trwały prawie cztery godziny. 

(ram)

Zdjęcie: Pan Piotr / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Pan Piotr / Czytelnik Rzeszów News

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.