Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia czterech pojazdów, do którego doszło w piątek rano na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Kochanowskiego w Rzeszowie. 

 
O wypadku poinformował nas pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News. „Cztery samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Kochanowskiego przed wiaduktem. Korki ogromne. Warszawska i Lubelska w stronę centrum stoi” – napisał pan Piotr.
 
Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że do wypadku doszło po godz. 8:00 już za skrzyżowaniem ulic Marszałkowskiej i Kochanowskiego na podjeździe na wiadukt tarnobrzeski.
 
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni mieszkaniec gminy Głogów Młp., który kierował renault master, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył citroena berlingo, którym kierował 29-letni mieszkaniec Kolbuszowej.
 
– Citroen z kolei uderzył w tył seata leon. Kierowała nim 26-letnia mieszkanka gminy Głogów Młp. Seat zaś uderzył jeszcze w tył citroena xsara, którym kierował 35-letni mężczyzna z gminy Trzebownisko – mówi Adam Szeląg.
 
W wyniku zderzenia, dwie osoby zostały ranne: kierowca berlingo i kierująca seatem. Oboje trafili do szpitala. Wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Do godz. 11:00 zablokowany był lewy pas w kierunku centrum miasta. W tej chwili trwa sprzątanie jezdni. Laweta zabiera uszkodzone samochody. Policja przewiduje, że prace zakończą się do 12:00.  
 
(jg, ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl 
Reklama