Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Jedna trafiła do szpitala, druga odjechała. Policjanci poszukują świadków lipcowego zderzenia dwóch rowerzystek w Rzeszowie.

Do zderzenia rowerzystek doszło w niedzielę 8 lipca na ul. Jarowej. Nieustalona dotychczas rowerzystka jechała ul. Jarową w kierunku bulwarów nad Wisłokiem. W trakcie wyprzedzania zderzyła się z inną rowerzystką, która w wyniku zdarzenia odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. Druga rowerzystka po zdarzeniu odjechała w kierunku ul. Jarowej.

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje świadków wypadku. Można się kontaktować z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP przy ul. Jagiellońskiej 11, pokój nr 7, tel. 17 858 3454, 17 858 3450 lub 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Takie opóźnienia to może być celowy zabieg policji, monitoringi już dawno nadpisane, z konieczności jeszcze tylko notka w prasie i można sprawę umarzać. Zajęcie się sprawą od razu mogłoby spowodować, że jakieś ślady znajdą a to by oznaczało więcej pracy i trwające śledztwo potrzebne im jak piąte koło u wozu.

Comments are closed.