Przez blisko 1,5 godziny były utrudnienia pod okrągłą kładką w Rzeszowie, gdzie dzisiaj (17 maja) po południu doszło do zderzenia toyoty rav4 z volvo.

O zderzeniu samochodów osobowych poinformował nas Czytelnik, Jerzy Zygadło, który przesłał nam również zdjęcie z miejsca zdarzenia.

Jak wynika z ustaleń policji, do zderzenia pod okrągłą kładką przy al. Piłsudskiego doszło kilka minut przed godz. 15:00.

– Kierowcy toyoty jechał od strony ul. Krakowskiej. Pod kładką skręcał w lewo. Kierowca wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony ul. Lwowskiej w kierunku ul. Krakowskiej kierowcy volvo – mówią policjanci z rzeszowskiej drogówki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Całe zdarzenie policja zakwalifikowała jako kolizję. Przez prawie 1,5 godziny były utrudnienia w ruchu pod okrągłą kładką. Kierowcy stali w gigantycznych korkach.

– Na miejsce zostały ściągnięte lawety, które zabrały uszkodzone pojazdy. Nie ma już utrudnień w ruchu. Kierowca toyoty został ukarany mandatem za wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Obaj kierowcy byli trzeźwi – dodają policjanci.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama