Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zderzenia karetki pogotowia z toyotą na skrzyżowaniu ulic Powstańców Warszawy i Hetmańskiej w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz 21:00 na skrzyżowaniu przy Stadionie Miejskim. – Nie ma osób poszkodowanych – słyszymy od rzeszowskich strażaków. Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, trzy zastępy straży pożarnej i dwie karetki pogotowia ratunkowego. 

– Karetka jechała na sygnale od ul. Dąbrowskiego. Jej kierowca na czerwonym świetle przejechał przez skrzyżowanie, gdzie zderzył się z kierowcą toyoty. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Policjanci zakończyli już swoje czynności. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Karetka nie jest świętą krową może wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle ale tylko przy zachowaniu szczególnej ostrożności.
    W tym przypadku uznano winę kierowcy karetki.

  2. Brak danych ;
    Jak jechała ta toyota / ile lat mial kierowca toyoty / ile lat kierowca toyoty siedział za kierownicą / czy kierowca toyoty słyszał i widzial sam. ( karetke) w akcji czy jak koń przy wozie drabiniastym widząc zielony wjechal na pewniaka na skrzyżowanie ; O

Comments are closed.