Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów pod okrągłą kładką w Rzeszowie. Jeden pas na al. Piłsudskiego jest zablokowany.

[Not a valid template]

 

O zdarzeniu poinformował nas Jerzy Zygadło, Czytelnik Rzeszów News. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, mówi nam, że funkcjonariusze o zdarzeniu zostali poinformowani przed godz. 15:30.

– Doszło do kolizji z udziałem opla i mazdy. Nikomu nic się nie stało. Są utrudnienia w ruchu. Jeden pas al. Piłsudskiego w kierunku ronda Dmowskiego jest zablokowany – dodaje Tabasz-Rygiel.

Czytelnicy informują nas również o awarii świateł na sygnalizacji świetlnej pomiędzy Galerią Rzeszów a urzędem marszałkowskim.

„Światła nie działają, jest tylko czerwone światło. Piesi muszą przechodzić na czerwonym” – napisała pani Wioletta.

Marta Tabasz-Rygiel potwierdza, że doszło do awarii świateł. – Służby drogowe zostały już o tym poinformowane. Awaria powinna być już usunięta – twierdzi rzecznik podkarpackiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Zakładam iż srebrne auto jechało bus pasem a czarne skręcalo w lewo. I jak znam życie to srebrne jechało buspasem nie mając do tego prawa i na 80% kierowała kobieta, pewnie aby nikogo nie obrażać z poza miasta.

Comments are closed.