Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w czwartek przed południem na ulicy Marszałkowskiej w Rzeszowie.
„Jeden pas w kierunku wiaduktu Tarnobrzeskiego zablokowany, korek sięga WORD-u” – napisał do nas pan Dariusz, Czytelnik Rzeszów News.
Anna Klee z podkarpackiej policji mówi, że do wypadku na ulicy Marszałkowskiej doszło przed godz. 11:00. Renault laguna zderzyło się z toyotą corollą.
– Jedna osoba doznała lekkiego urazu ręki. Są dość duże utrudnienia w ruchu. Jeden pas jest zablokowany – przekazywała nam Anna Klee.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letnia kierująca renault jechała ul. Marszałkowską w kierunku centrum Rzeszowa.
– Najprawdopodobniej na skrzyżowanie z ulicą Konopnickiej wjechała na czerwonym świetle i zderzyła się z toyotą, którego 22-letni kierowca, jadący od al. Cieplińskiego, skręcał w lewo w ul. Konopnickiej. Kierująca renault została ranna – dodaje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.
Po godz. 13:30 zakończyły się utrudnienia w ruchu.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl