Wypadek w Rzeszowie. W zderzeniu seata leona z mazdą, do którego doszło rano na skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy z al. Rejtana, dwie osoby zostały ranne.

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Poważny wypadek na Nowym Mieście tuż przed stacją BP” – napisał pan Sebastian, który przesłał nam zdjęcie. „Na miejscu pracują policjanci oraz straż pożarna” – dodała pani Ewelina.

Adam Szeląg z rzeszowskiej policji mówi, że do wypadku doszło ok. godz. 5:30.

– Kierujący seatem 55-letni mieszkaniec gminy Dynów jechał al. Sikorskiego w kierunku al. Rejtana. Na skrzyżowaniu z al. Powstańców Warszawy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z 36-letnim kierującym mazdą, który jechał al. Armii Krajowej w kierunku al. Powstańców Warszawy – mówi Szeląg.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podkreśla, że to dopiero wstępne ustalenia policjantów, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku. W wyniku zderzenia samochodów, ranne zostały dwie osoby: kierowca seata i 28-letnia pasażerka auta. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Mieszkańcowi Leżajska, który kierował mazdą, nic się stało. Kierowcy byli trzeźwi.

Po wypadku utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu trwały do godz. 7:30. Zablokowane były dwa pasy ruchu.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama