Cztery osoby ucierpiały w wyniku wypadku, do którego doszło w Makowisku w powiecie jarosławskim. Zderzyły się tam toyota yaris, mercedes i renault twingo.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godz. 7:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą yaris nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go renault twingo.

Kierujący toyotą 78-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego najechał na tył renault, a potem, najprawdopodobniej na skutek uderzenia przemieścił się na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z dostawczym mercedesem. Następnie toyota wjechała do rowu, gdzie pojazd dachował.

W wyniku uderzenia obrażeń doznały pasażerki toyoty, 34-letnia kobieta i 6-letnia dziewczynka. Obie mieszkanki powiatu biłgorajskiego zostały przewiezione do szpitala w Rzeszowie. Również kierujący toyotą mieszkaniec pow. biłogorajskiego i 56-letni mieszkniec gm. Wiązownica (kierujący renault) trafili do jarosławskiego szpitala.

Policjanci wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia, a także szkic i dokumentację fotograficzną. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama