Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Wypadek w Dobrzechowie w powiecie strzyżowskim. Brały w nim udział dwa samochody osobowe i cysterna. Kierowca fiata uciekł z miejsca zdarzenia. Kierowcy informują nas o tworzących się korkach.

 „Wypadek na drodze nr 988 przed miejscowością Kożuchów w stronę Rzeszowa. Stoję już w korku 20 min., a ruszyłem się zaledwie o 100 metrów, tylko dlatego, że ludzie zwracają” – napisał do nas pan Paweł.

Katarzyna Ciuba z policji w Strzyżowie potwierdza, że ok. godz. 13:15 doszło do wypadku w miejscowości Dobrzechów na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Jasło – Rzeszów.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata seicento podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 22-letniemu kierowcy skody felicia i doprowadził do zderzenia. Kierowcę skody zaczęło obracać i w tym czasie wjechał w niego 64-letni kierowca cysterny marki Volvo. Kierowca fiata odjechał z miejsca zdarzenia. Jest przez nas poszukiwany – mówi Katarzyna Ciuba.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zderzenia.

– Skodą, oprócz kierowcy, jechały jeszcze dwie osoby: kobieta i 5-miesięczny chłopiec. Na miejsce wypadku przyjechała karetka pogotowia, której ekipa sprawdziła stan zdrowia uczestników. Nikt nie wymagał przewiezienia do szpitala – dodaje Ciuba.

Zarówno kierowca skody, jak i cysterny byli trzeźwi. Policja twierdzi, że utrudnienia w ruchu zakończą się lada moment.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama