Zdjęcie: Policja.pl

Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, zostały ranne w niedzielnym zderzeniu trzech aut w Kraczkowej w powiecie łańcuckim na drodze krajowej nr 94. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. 

Do zdarzenia doszło około godz. 16:30 na dawnej krajowej „czwórce”. – Zderzyły się trzy samochody osobowe: volkswagen, lancia i mazda. Auta najechały na siebie – mówił Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.

W wypadku ranne zostały cztery osoby. – Wśród poszkodowanych jest dwójka dzieci. Osoby ranne przewieziono do szpitala – dodawał. Dzieci, które ucierpiały, to dwaj chłopcy w wieku 7 i 10 lat, którzy byli pasażerami lancii.

– Chłopcy po opatrzeniu w szpitalu zostali zwolnieni do domu. Nic poważanego im się nie stało. W wypadku ranna została także osoba dorosła jadącą lancią – mówią łańcuccy policjanci.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Po wypadku były utrudnienia w ruchu. Zablokowany był prawy pas w kierunku Łańcuta. Ruch odbywał się lewym pasem. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 18:30, a policjanci na miejscu zdarzenia pracę zakończyli ok. 19:30.

Kierowcy byli trzeźwi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama