Policja wyjaśnia przyczyny zderzenia volkswagena passata z jadącą na sygnałach karetką pogotowia ratunkowego na al. Sikorskiego w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

Do zdarzenia na „wylotówce” na Tyczyn doszło ok. godz. 13:15. Poinformowała nas o tym pani Joanna, czytelniczka Rzeszów News.

„Karetka stoi w rowie przed przepustem, a audi prawie w pionie wbite w karetkę. Na razie nie wiadomo nic o rannych” – napisała pani Joanna.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy wynika, że to nie audi zderzyło się z karetką pogotowia, tylko volkswagen passat, którym kierowała kobieta. I volkswagen, i karetka jechały w kierunku Tyczyna.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Karetka jechała na sygnałach i była pojazdem uprzywilejowanym. Do zderzenia pojazdów doszło, gdy kierująca passatem chciała skręcić w lewo. Karetka uderzyła w volkswagena podczas wyprzedzania kolumny pojazdów.

Nikomu nic się stało. Na drodze nie ma już utrudnień. – Kierujący karetką w chwili zdarzenia był trzeźwy. Od kierującej passatem policjanci pobrali krew do badań – poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama