Reklama

Czwarta już edycja Rzeszowskiej Książki Rabatowej ujrzała światło dziennie. Zawiera 72 kupony rabatowe. W niektórych lokalach zniżki sięgają 50 proc.

[Not a valid template]

 

Rzeszowska Książka Rabatowa to przewodnik zawierający 72 kupony rabatowe do wykorzystania w 24 rzeszowskich lokalach od stycznia do marca.

– Oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od najlepszych rzeszowskich restauracji, po puby, tory kartingowe, kluby a także kręgle i kino 9D. Jest w czym wybierać, a atrakcyjne zniżki kuszą do wyjścia z domu i zaznania przyjemności bez obciążania portfela – zachęca do kupienia RKR Miłosz Stawiarski, jeden z pomysłodawców książki rabatowej.

Książka zawiera zdjęcia poglądowe, opisy lokali i dane teleadresowe mają ułatwiać ich wybór. Aby otrzymać rabat w danym miejscu wystarczy wyciąć kupon i pokazać go obsłudze lokalu.

W najnowszym wydaniu Rzeszowskiej Książki Proponujemy kupony ze zniżkami można wykorzystać m.in. w restauracji Lukr, gdzie lunch zjemy za 14 zł, a w Cocktail Culture dostaniemy 50 proc. zniżki na dowolny cocktail. Na torze kartingowym Reskart za przejazd zapłacimy połowę cenę. Książka zawiera np. dwie darmowe wejściówki do klubu Black&White.

Rzeszowska Książka Rabatowa kosztuje 18 zł. Można ją kupić w punkcie informacyjnym Millenium Hall, Podziemnej Trasie Turystycznej, kinie Zorza i pubie Pewex. Więcej informacji możecie znaleźć też na Facebooku RKR tutaj.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: