Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

W sobotę i niedzielę (26-27 lutego) na lodowisko Millenium Hall w Rzeszowie zawita zimowe miasteczko. Skorzystacie z doświadczenia najlepszych nauczycieli łyżwiarstwa i rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego zimowa atrakcja 15 stycznia ruszyła w trasę, podczas której odwiedzi 10 miast w całej Polsce – Kielce, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Rzeszów i Łódź.

Już w najbliższy weekend fani jazdy na łyżwach z Rzeszowa będą mogli skorzystać z porad profesjonalistów. W sobotę i niedzielę atmosfera z Narodowego przeniesie się na lodowisko Millenium Hall. Przez dwa dni, wszystkim odwiedzającym lodowisko, Zimowy PGE Narodowy oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W programie wydarzenia zaplanowano trzy cykle tematyczne. Jednym z nich są Poranki dla dzieci z PGE (10:15-11:00, 11:15-12:00). Maluchy będą się uczyć jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Z kolei dla młodzieży odbędą się treningi łyżwiarskie Dobra Drużyna PZU (12:30-13:15, 13:30-14:15).

Na osoby, które już potrafią jeździć i lubią dobrą muzykę, czekać będzie Disco Lodowisko z 4FUN.TV (16:00-16:45). Jeśli nie mamy własnych łyżew, to za niewielką opłatą będzie można wypożyczyć je na lodowisku. Strefa Zimowego Narodowego będzie działała od godz. 10:00 do 18:00.

Dodatkowo, 23 lutego na facebookowym profilu Narodowego ruszył konkurs – do wygrania są trzy pary łyżew oraz 10 sztuk smart bracelet. Wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym wrzucić zdjęcie swojej pociechy na łyżwach. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama