Zdjęcie: materiały prasowe

Nie w Parku Sybiraków, a na parkingu przy hali Podpromie odbędzie się rzeszowska odsłona Letnich Brzmień 2023. 

O zmianie miejsca festiwalu, który odbędzie się w dniach 7-8 lipca w Rzeszowie, w czwartek poinformowała Estrada Rzeszowska, partner Letnich Brzmień. Organizatorem  dwudniowego festiwalu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

„Z uwagi na zmienne warunki pogodowe oraz po ostatnich wyładowaniach atmosferycznych, Organizatorzy podjęli decyzję o zmianie miejsca na teren z utwardzonym podłożem, które umożliwia komfortowe oglądanie koncertów” – podała Estrada Rzeszowska.

Teren Parku Sybiraków, w którym ostatnio odbył się Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury w Rzeszowie (23 czerwca) jest bardzo grząski. Na kilka godzin przed koncertem ESK przez Rzeszów przeszła gwałtowna burza. Padało też w kolejnych dniach. 

Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Organizatorzy Letnich Brzmień 2023 nie chcieli ryzykować i zdecydowali, że festiwal przenoszą na parking przy Podpromiu. Data i godzina koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas kupione bilety zachowują ważność.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na Letnich Brzmieniach w piątek (7 lipca) zagrają: Mrozu, Kacperczyk, LemON, Natalia Szroeder, Zalia, Arek Kłusowski. W sobotę (8 lipca): projekt specjalny „Babie Lato”, Nosowska, Brodka, Mery Spolsky, ARS LATRANS Ochestra, TYNSKY.

Letnim Brzmieniom patronuje Rzeszów News. Bilety i karnety można kupować na www.letniebrzmienia.pl. Dzieci do lat 6 (włącznie) mają bezpłatny wstęp na festiwal.

Rzeszów jest jednym z dziewięciu polskich miast, w których odbywają się Letnie Brzmienia 2023. To seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama