Zdjęcie: Pixabay

Nie w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie, a w hotelu B&B odbędzie się w czwartek (24 września) spotkanie w sprawie pracy w Wielkiej Brytanii.

O zmianie miejsca spotkania poinformował we wtorek Krzysztof Powrózek z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Rozmowy kwalifikacyjne chętnych do pracy w Wielkiej Brytanii zostaną przeprowadzone w B&B Hotel Rzeszów Centrum (dawny Hotel Ferdynand) przy ulicy Grottgera 28, naprzeciw dworca PKP w Rzeszowie.

Z uwagi na konieczność zachowania reżimu sanitarnego kandydaci będą umawiani na konkretne godziny. Spotkanie dotyczyć będzie pracy na stanowisku pracownik magazynu / konfekcjoner odzieży. O pomoc w przeprowadzeniu rekrutacji rzeszowski WUP został poproszony przez jedną z brytyjskich agencji pracy. 

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie odzieży znanych światowych marek. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, choć będzie atutem. Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Praca będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe i w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 9 funtów. Wszyscy nowi kandydaci otrzymają wraz z pierwszą wypłatą Welcome Bonus – 100 funtów.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV na adres e-mail doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl lub dzwonić na numer: 17 743 28 01. Uczestnicy spotkania proszeni są o założenie maseczek jeszcze wejściem do budynku, przed wizytą, w jej trakcie oraz o zachowanie dystansu społecznego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama