Zdjęcie: Youtube.com / Empik
Reklama

„Bóg nigdy nie mruga”, czy „Jesteś cudem” to książki, dzięki którym Regina Brett trafiła na listę bestsellerowych autorów New York Times’a. Pisarka w niedzielę 12 listopada spotka się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów. 

Regina Brett to amerykańska autorka bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”, czy „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę”, dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu.

Książki Reginy Brett przetłumaczono dotąd na 25 języków, zaskarbiły sobie serca czytelników na całym świecie. Autorka kieruje je do osób chcących zmienić sposób patrzenia na siebie i świat.

Najnowsza książka Reginy Brett Brett to „Kochaj” (Insignis), która powstała nie tylko z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale też dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran – nawet jeśli innym wydają się one oczywiste. 

Brett ma za sobą wiele trudnych chwil, ale potrafi trzeźwo spojrzeć wstecz i odkryć dar, jakim jest każde z życiowych doświadczeń. Ma świadomość, że nie wszystkie decyzje, które podjęła były dobre, ale żadnej nie żałuje, bo te zdarzenia uczyniły ją tym, kim jest dziś – odnoszącą spektakularne sukcesy autorką książek, pomagających ludziom osiągnąć szczęście i spełnienie.

Regina Brett chce, żeby jej czytelnicy pokochali siebie, swoje życie i ludzi, którzy ich otaczają. Niedzielne spotkanie z autorką będzie więc dla publiczności świetną okazją do zadania pytań o to, jak zacząć zauważać pozytywne aspekty codziennej egzystencji i czerpać z nich satysfakcję.

Spotkanie z pisarką odbędzie się w Empiku na placu eventowym w Galerii Rzeszów. Początek o godz. 12:00. Wstęp wolny. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama