Od 24 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów oraz Kart Kibiców w nowym sezonie siatkarskim na mecze Asseco Resovii. Ceny nie zmienią się.

Asseco Resovia poinformowała, że w pierwszym etapie, rezerwacji i zakupu karnetów będą mogli dokonywać kibice, którzy mają karnet na sezon 2013/2014. Na zarezerwowanie i wykupienie karnetów kibice będą mieli trzy tygodnie. – Etap ten zakończymy 15 września – informuje na swojej oficjalnej stronie Asseco Resovia.

Rezerwacja i sprzedaż karnetów oraz Kart Kibica rozpocznie się 24 sierpnia. Jeżeli do 15 września miejsca nie zostaną zarezerwowane i wykupione, a także miejsca w sektorze J3, to w sprzedaży będą w drugim etapie, który potrwa od 15 do 30 września.

– Pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi w hali Podpromie jest zaplanowany na 11 października, więc po zamknięciu drugiego etapu rezerwacji karnetów, system zostanie skonfigurowany pod sprzedaż biletów. Ceny biletów zostaną podane w późniejszym terminie – informuje Asseco Resovia.

W sprzedaży będą następujące sektory w hali Podpromie:

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

• Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 550 zł
• Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 500 zł
• Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 – 450 zł
• Sektor F1 – 150 zł (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”)

– Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów, wynikające z regulaminu uczestnictwa w rozgrywkach europejskich – podał klub.

Karnet na sezon 2014/2015 będzie obowiązywał na wszystkie mecze Asseco Resovii  na Podpromiu na PlusLigę i Puchar Polski. Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama