Zdjęcie: KWP Rzeszów

Policjanci zatrzymali 70-letniego mężczyznę, który zniszczył elewację budynku przychodni w Rzeszowie. Dlaczego? Nie spodobała mu się jakość obsługi.

W piątek (5 lutego) około godz. 20:00 policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu elewacji budynku przy ulicy Dąbrowskiego. Osoba, która wezwała policję, była świadkiem, jak mężczyzna na budynku, w którym mieści się przychodnia stomatologiczna, maluje napis.

Policjanci sprawdzili okolice przychodni. Na posesji, na której stał budynek, zauważyli starszego mężczyznę. Okazał się nim 70-letni mieszkaniec Rzeszowa. Przyznał się, że elewację budynku wymalował farbą.

– Twierdził, że kiedyś korzystał z usług znajdującej się tam przychodni. Nie spodobało mu się, jak został w niej obsłużony. Uznał, że w przychodni nie dbają o dobro pacjentów i postanowił to wyrazić malując napis na budynku – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Policja nie podaje jednak, co 70-latek dokładnie napisał. Funkcjonariusze znaleźli przy nim  reklamówkę, w której miał pędzel i dwie puszki farby. Na miejsce zdarzenia przyszedł właściciel budynku, który straty wycenił na ponad tysiąc złotych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Okoliczności całej sprawy wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów-Śródmieście.

(mak)

redakcja@rzeszow-news.pl

[sam id=”8″ codes=”true”]

Reklama