Zdjęcie: Materiały organizatorów

Zależy ci na poprawie losu zwierząt hodowlanych? Dołącz do stowarzyszenia Otwarte Klatki. W środę (19 sierpnia) w Rzeszowie odbędzie się szkolenie dla przyszłych wolontariuszy.  

Stowarzyszenie Otwarte Klatki, oprócz walki o poprawę losu zwierząt hodowlanych, dąży do zakazu hodowli zwierząt na futro oraz zakazu długodystansowych transportów zwierząt.

Rzeszowski oddział Otwartych Klatek zaprasza do udziału w spotkaniu wszystkie osoby, które chciałyby działać na rzecz zwierząt zarówno lokalnie, jak i na szczeblu ogólnopolskim. Podczas szkolenia aktywiści przedstawią krótko historię organizacji, jej główne założenia i zasady oraz sposoby, na które można wesprzeć jej działania.

– Otwarte Klatki to miejsce dla osób, które lubią wyzwania, lubią uczyć się nowych rzeczy i nabywać nowe umiejętności. To wspaniały sposób na połączenie działania na rzecz praw zwierząt i samorozwoju – zachęca Paulina Pudło z rzeszowskiego oddziału Otwartych Klatek

– Podczas spotkania będzie można porozmawiać z aktywistami naszej lokalnej grupy i dowiedzieć się w szczegółach, jak można się zaangażować w działaniedodaje Pudło.

Otwarte Klatki działają od 2012 r. Stowarzyszenie jest częścią międzynarodowej organizacji Anima International, którą w 2019 r. uznano przez Animal Charity Evaluators za jedną z najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie. Otwarte Klatki mają swoje oddziały także w Wielkiej Brytanii, Estonii, na Ukrainie, Białorusi i Litwie.

Szkolenie w Rzeszowie z przedstawicielami Otwartych Klatek odbędzie się w środę (19 sierpnia) w „Cybermachinie” (ulica Matejki 4). Początek o 18:00. Szczegóły wydarzenia na Facebooku – TUTAJ.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama