Reklama

Szykuje się niezwykła akcja promocyjna Polskiej Organizacji Turystycznej. Każdy będzie miał szansę zostać twarzą województwa podkarpackiego, zgarnąć 2 tys. zł i spotkać się z aktorką Katarzyną Cichopek.

Akcja promocyjna odbędzie się 11 września (czwartek) na rzeszowskim Rynku. Jest ona elementem kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”, która podsumuje dotychczasowe działania w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem”. W latach 2010-214 realizowała go Polska Organizacja Turystyczna.

Co trzeba zrobić, by zostać twarzą Podkarpacia i gwiazdą reklamy, a przy tym otrzymać honorarium 2 tys. złotych? Wystarczy przyjść w czwartek w godzinach 10:00-18:00 na Rynek w Rzeszowie i wziąć udział w konkursie „Zostań twarzą regionu”.

Zadaniem uczestników będzie odegranie – w bajkowej aranżacji – scenki inspirowanej walorami turystycznymi regionu. Bajkowe postacie i motywy były wykorzystywane w promocji wszystkich polskich województw w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem”.

– Gościem akcji będzie Katarzyna Cichopek, która z pewnością pomoże uczestnikom pokonać tremę – uważa Anna Brzechowska-Rębisz z Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Wszystkie inscenizacje będą fotografowane, zdjęcia umieszczone w internecie i poddane głosowaniu. Spośród nominowanych przez internautów, jury wybierze następnie jedną, najbardziej pomysłowo odegraną scenkę z danego regionu. Wyłonione w ten sam sposób, we wszystkich województwach, zdjęcia bajkowo-turystycznych inscenizacji będą umieszczone na ponad 250 billboardach w całej Polsce, w listopadzie br.

Wszystkie szczegóły na stronie www.twarzregionu.pl

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.