Głosuj i wybieraj „twarz Podkarpackiego”, która będzie promować nasz region w ogólnopolskiej kampanii reklamowej Polskiej Organizacji Turystycznej. Zwycięzcę pokażą na billboardach w całym kraju.

11 września na rzeszowskim Rynku odbył się plener fotograficzny, podczas, którego organizatorzy szukali chętnych do kampanii promującej województwo podkarpackie. Podczas imprezy mieszkańcy odgrywali turystyczno-bajkowe scenki z baśnią „Piękna i Bestia” w tle.

Wszystko odbywało się w ramach kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”. Zgodę na udział w kampanii wyraziło 65 osób i to spośród nich internauci mogą wybrać twarz regionu.

Do finału przejdzie osiem zdjęć. Decyduje liczba głosów oddanych w głosowaniu internetowym. Spośród tych nominacji jury wybierze jedno zdjęcie, które razem z 16 innymi, od listopada znajdą się na 250 billboardach w całej Polsce.

Głosować można TUTAJ lub na profilu Polskiej Organizacji Turystycznej TUTAJ. Zwycięzca otrzyma dodatkowo 2 tys. zł. Głosuje się tylko raz. Głosowanie trwa do poniedziałku 22 września włącznie.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama