Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News

Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci 48-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątek rano w jednym z bloków przy ulicy Cichej w Rzeszowie. 

Jak informowaliśmy, zwłoki 48-latka znajdowały się na klatce schodowej między 9 a 10 piętrem bloku nr 7. Rzeszowska policja informacje w tej sprawie otrzymała tuż po godz. 7:00. Na miejsce przyjechała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza komendy miejskiej. 

Był również technik kryminalistyki. Ekipa karetki pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny zwłok oraz miejsca odnalezienia 48-latka. 

– Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Na jego ciele nie ujawniono śladów, które mogłyby wskazywać, że padł on ofiarą przestępstwa – mówi Sławomir Stępniak, wiceszef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wiadomo, że 48-latek był bezdomnym. Widziany był jeszcze w czwartek, 21 grudnia. Noce spędzał na klatkach schodowych w różnych częściach Rzeszowa. Na polecenie prokuratora, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama