Reklama

Zwłoki 40-letniej kobiety i starszego mężczyzny odkryła policja dzisiaj po południu w jednej z kamienic przy ul. Władycze w Przemyślu. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze wraz z prokuratorem.

Policjanci do mieszkania w kamienicy na pierwszym piętrze weszli przez uchylone okno, drzwi były zamknięte od wewnątrz.

– Wcześniej zaniepokojony sąsiad powiadomił nas, że widzi w mieszkaniu leżącą na podłodze parę, która spała. Na miejsce pojechała nasza ekipa dochodzeniowo-śledcza. Kobieta i mężczyzna już nie żyli –  mówi Marta Fac z przemyskiej policji.

– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zwłoki kobiety i mężczyzny leżały obok siebie na podłodze. Ze wstępnej oceny policji wynika, że do śmierci obu osób doszło kilka dni temu. Na ciałach nie stwierdzono obrażeń, które mogłyby wskazywać, że do śmierci kobiety i mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – mówi Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Policja ustaliła już tożsamość kobiety. To 40-letnia Agnieszka Ch. Mężczyzna był od niej starszy. Jego tożsamość jest wciąż ustalana. – Prawdopodobnie to mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. Właściciel mieszkania, który przyjechał  na miejsce zdarzenia, stwierdził, że mężczyznę zna z widzenia. Kobiety w ogóle nie kojarzył. Nie wiadomo, skąd ona pochodzi – dodaje Marta Fac.

Kamienica, w której znaleziono zwłoki, znajduje się na terenie Starego Miasta Przemyśla. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci wraz z prokuratorem.  – Prokurator wezwał do czynności biegłego patomorfologa – dodaje prokurator Pętkowska.

Agnieszka Ch. była znana policji. Okoliczności jej śmierci i mężczyzny nie są jeszcze znane. Kamienica, w której znaleziono ciała, znana jest z tego, że często odbywają się w niej libacje alkoholowe.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: