Reklama

Policjanci ustalają, kim był mężczyzna, którego ciało znaleziono dziś nad ranem w Rzeszowie. Trwa też ustalanie przyczyn śmierci.

Dziś około godziny 5:00 do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zadzwonił mieszkaniec osiedla Kmity. Powiedział, że w nieużytkowanym budynku na stadionie przy ul. Wyspiańskiego znajduje się ciało mężczyzny.

Chwilę później policjanci to potwierdzili. Lekarz pogotowia stwierdził zgon ok. 60-letniego mężczyzny.

Mieszkaniec, który poinformował policję o zwłokach, mówił, że poszedł rano odwiedzić znajomego bezdomnego, który koczuje w pustostanie na stadionie. Według zgłaszającego, bezdomny miał na imię Czesław, jego nazwiska nie znał.

Mężczyzna oznajmił, że od czasu do czasu pomagał bezdomnemu, przynosząc mu jedzenie. Dziś rano nie zastał go w pomieszczeniu, w którym zwykle przebywał. Jego ciało leżało na klatce schodowej pod schodami.

Policjanci zabezpieczyli ślady. Trwa postępowanie, które ma ustalić okoliczności i przyczyny śmierci bezdomnego. Policjanci ustalają także jego dane.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

  1. Mieszkam na przeciwko Resovii i wiem że często z panem Czesławem przebywał Ryszard Pałka. Pan Czesław zbierał złom a Ryszard wywoził go swoim samochodem do skupy, czasami kłócili się o pieniądze.

Comments are closed.