Reklama

Policjanci z Radymna ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało odnaleziono w poniedziałek w lesie w pobliżu Charytan w powiecie jarosławskim. Mężczyzna miał na sobie tylko bieliznę.

Ciało mężczyzny odnalazł leśniczy ok. 50 m od głównej drogi w kompleksie leśnym. Policjanci wstępnie ustalili, że zmarły mężczyzna ma ok. 40-50 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 170-175 cm wzrostu, włosy szpakowate, na twarzy miał widoczny lekki „trzydniowy” zarost.

Mężczyzna ubrany był tylko w popielate kalesony. Na stopach nie miał butów. W pobliżu miejsca odnalezienia zwłok były granatowe spodnie. Na polecenie prokuratora ciało zabezpieczono do badań i identyfikacji.

Policjanci sprawdzili miejsce odnalezienia zwłok. Szukali odzieży lub dokumentów. Zwrócili się do sąsiednich jednostek policji z informacją o odnalezieniu nieustalonej tożsamości zwłok mężczyzny.

Funkcjonariusze w gminie Laszki wytypowali miejsca, w których mieszkają samotnie mężczyźni w podobnym wieku. Żaden nie zaginął.

Ciało mężczyzny zostało okazane w celu identyfikacji rodzinie 52-letniego mieszkańca Jarosławia, który zaginął w połowie marca br. Rodzina nie potwierdziła tożsamości mężczyzny.

Czynności identyfikacyjne nadal trwają.

Policjanci proszą o pomoc osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny. Kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, tel. 16 624 03 10, 16 624 03 11 lub alarmowy – 997.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: