Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Rzeszowscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w niedzielne popołudnie w jednej z kamienic przy ul. Okrzei w Rzeszowie. 

Informacje na temat zdarzenia potwierdziła nam wieczorem Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. Z naszych ustaleń wynika, że zwłoki mężczyzny znajdowały się w kamienicy przy ul. Okrzei 10. Około godz. 16:00 znalazł je w piwnicy jeden z mieszkańców.

– Zmarłym jest mężczyzna w średnim wieku. Na jego ciele nie stwierdzono widocznych obrażeń. Wstępnie wykluczyliśmy, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie, ale na polecenie prokuratora zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych – mówi Rzeszów News Marta Tabasz-Rygiel.

Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Jego tożsamość nie jest jeszcze znana, ustalają ją policjanci. Nie wykluczają, że ofiarą jest bezdomny. 

Jak w poniedziałek poinformował Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę. – Do wyjaśnienia – mówi Szeląg, ale nie zdradza, jaki związek z tą sprawą może mieć zatrzymana osoba.

Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte przez Prokuraturę Rejonową dla miasta Rzeszów. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.