Zdjęcie: Materiały prasowe

Studio Kobiecych Portretów z wernisażem wystawy oraz Wieczór Kobiet z poradami specjalisty profilaktyki raka piersi i spektaklem „Tresowany Mężczyzna” – to propozycje dla wszystkich pań zaplanowane na marzec przez CH Plaza Rzeszów. Wydarzenie wprowadzające pod hasłem „Studio Kobiecych Portretów – Żyj pełną piersią!” odbędzie się już 7 marca . Kolejne, czyli Wieczór Kobiet, w sobotę, 21 marca.

Studio Kobiecych Portretów

„Żyj pełną piersią!”, czyli marzec miesiącem kobiet w CH Plaza Rzeszów. Pod takim hasłem w Centrum w marcu odbędą się dwa wyjątkowe wydarzenia dedykowane wszystkim paniom. Na początek w ramach świętowania Dnia Kobiet Plaza zaprasza w sobotę, 7 marca, do Studia Kobiecych Portretów.

Od 12:00 do 18:00 w atrium Plazy do dyspozycji klientek będzie specjalne studio fotograficzne. Każda kobieta będzie mogła wykonać w nim zdjęcie portretowe. Z wykonanych zdjęć (za zgodą klientek) zostaną wyprodukowane i oprawione portrety. Zdjęcia trafią na wyjątkową wystawę pt. „Żyj Pełną Piersią”, która odbędzie się w dwa tygodnie później w sobotę, 21 marca, podczas Wieczoru Kobiet w Plazie.

Dodatkowo, aby zadbać o skupienie kobiet, mam podczas wykonywania zdjęć, odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci. Od 12:00 do 18:00 dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Fundację Smakuj Życie.

Wieczór Kobiet

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kolejnym elementem miesiąca Kobiet w Plazie będzie „Wieczór Kobiet – Żyj pełną piersią”, który odbędzie się w sobotę 21 marca o godzinie 18:30. Rozpocznie go wernisaż wystawy fotografii portretów klientek Plazy.

Podczas Wieczoru Kobiet zaplanowano także spotkanie na temat profilaktyki raka piersi prowadzone przez specjalistę ze Szpitala Specjalistycznego Pro Familia. Odbędzie się także debata na temat profilaktyki zdrowotnej i spotkanie z blogerką i youtuberką Sylwią Kocoń. Tematem spotkania będzie „Kobieta Kompletna. Równowaga w życiu kobiety”.

Całość zakończy Finał Wieczoru, czyli spektakl „Tresowany Mężczyzna” w wykonaniu rzeszowskiego Ave Teatr. Podczas Wieczoru Kobiet w Plazie na uczestniczki spotkania czekać będzie poczęstunek oraz strefa wzornictwa z warsztatami ze zdobieniem ekologicznych toreb zakupowych.

Aby wziąć udział w Wieczorze Kobiet, należy zarejestrować się za pośrednictwem strony app.evenea.pl/event/plazarzeszow i pobrać darmowy bilet.

Organizatorem Miesiąca Kobiet jest Plaza Rzeszów, partnerami wydarzenia zostali: Fundacja Smakuj Życie, Szpital Specjalistyczny Pro Familia oraz sklep Esotiq i pracownia florystyczna Ros Mary.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama