– Francuski przyjmujący, Julien Lyneel w nowym sezonie występował będzie w barwach Asseco Resovii. Zawodnik związał się z naszym klubem rocznym kontraktem – poinformował rzeszowski klub.
25-letni Julien Lyneel jest reprezentantem Francji. Występował na Mistrzostwach Europy w Polsce i Danii. W tym roku wraz z kadrą narodową awansował do Final Six Ligi Światowej. Do tej pory grał we francuskim Montpellier, z którym związany był od 2009 r.
Lyneel ma 192 cm wzrostu, waży 88 kg. Jego zasięg w ataku wynosi 345 cm, w bloku – 325 cm.
Julien Lyneel to drugi transfer Asseco Resovii w ostatnich dniach przed nowym sezonem 2015/2016. Niedawno klub podpisał dwuletni kontrakt z 22-letnim Thomasem Jaeschke, amerykańskim przyjmującym.
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
![Wielka akcja policji i kontrterrorystów z Rzeszowa. Mnóstwo narkotyków i zatrzymania [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/narkotyki-jaslo3-1-218x150.jpg)




![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)











![Gigant nad Sanem nabiera kształtów. Zobaczcie budowę najdłuższego mostu na Podkarpaciu [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/most-stalowa-wola-san2026-218x150.jpg)



















![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)


![Wielka akcja policji i kontrterrorystów z Rzeszowa. Mnóstwo narkotyków i zatrzymania [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/narkotyki-jaslo3-1-100x70.jpg)


