Przenosiny Dworca Lokalnego. Skąd od 1 września będzie odjeżdżał m.in. Polski Bus?

4
Zdjęcie: Zarząd Transportu Miejskiego
Reklama

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wyznaczył cztery stanowiska na tymczasowym Dworcu Lokalnym, z których od 1 września będą korzystać przewoźnicy.

W związku z rozpoczęciem przebudowy Dworca Lokalnego na czas remontu – od  1 września do odwołania – wszystkie kursy realizowane przez PKS Rzeszów  zostają przeniesione na Dworzec PKS (ul. Grottgera), natomiast  kursy MPK linii 7 i 46 zostaną skrócone do Dworca Głównego PKP.

Pozostali przewoźnicy będą korzystać z czterech stanowisk znajdujących się przy:

– ul. Borelowskiego (stanowisko nr 1 , odjazdowe, przyjazdowe) – PolskiBus; Jan Bus; BPTour; Zofia Dej; ZTM Rzeszów – linia L – Lotnisko;

– ul. Kasprowicza (stanowisko nr 2, odjazdowe)- Agmar; PKS Dębica; Koliber; Arriva Sędziszów Małopolski;  

– ul. Kasprowicza (stanowisko nr 3, odjazdowe) –  PKS Jarosław; Bogdan Wilusz; Paweł Kudła’

– ul. Towarnickiego (stanowisko nr 4, przyjazdowe) – dla przewoźników odjeżdżających ze stanowisk 2 i 3.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. W Rzeszowie od dawna jest potrzebne długo zapowiadane centrum komunikacyjne, gdzie wszystkie autobusy będą zajeżdżać na ten sam dworzec, a nie na kilka.

  2. wezcie to zdjecie obróćcie o 90stop – tak jak jest na mapach, czyli polnoc-poludnie…. bo ciezko lokalizowac!! co za urzedas robil mape po sliwce ???

  3. Przypomina mi to grę w myszkę i kotka. Nie tak dawno pisaliście o : ” zmianie planów . Tymczasowy dworzec będzie tylko przy ul Kasprowicza. „Czyżby towarzyszka Kowalska do końca nie jest zdecydowana ?

Comments are closed.