Włoska Wiosna 2018 – w sobotę zlot włoskiej motoryzacji w Rzeszowie

10
Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Dobra wiadomość dla miłośników włoskiej i zabytkowej motoryzacji. W sobotę 7 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się zlot „Włoska Wiosna 2018”.

Organizatorem zlotu są grupy: Podkarpaccy Alfaholicy, Klub Fiat Podkarpacie, Maserati Podkarpacie, 126 Podkarpacie i Rzeszowskie Klasyki Nocą przy współpracy z firmą Auto-Res. Zlot odbędzie się na terenie giełdy samochodowej w Rzeszowie przy ul. Spichlerzowej. Zlot rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do 18:00.

– Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu marki Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Abarth, Autobianchi, Aprilia, Ducati, Piaggio i innych włoskich marek to gorąco zapraszamy na naszą imprezę – zachęcają organizatorzy. 

Mile widziani są zarówno zrzeszeni w klubach i grupach, jak i niezrzeszeni. Dla samochodów starszych (youngtimer, oldtimer), modyfikowanych i nietypowych przewidziana jest specjalna strefa VIP, w której pojazdy będą wyeksponowane.

Grupa „Rzeszowskie Klasyki Nocą” zaprezentuje swoje (nie tylko włoskie) samochody klasyczne. Firma Auto-Res (dealer m.in. Alfa Romeo i Fiat) na swoim stoisku firmowym zaprezentuje swoją ofertę samochodów koncernu FCA. 

W programie zlotu „Włoska Wiosna 2018” m.in włoska kuchnia, konkursy z nagrodami, pożegnanie zimy, sesje foto i inne atrakcje. Na plac będą mogły wjeżdżać tylko samochody grupy aut włoskich, zabytkowych, bądź samochody organizatorów i służb ratowniczych. 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

10 KOMENTARZE

  1. Właśnie wróciliśmy. Szału nie było. Jeden widelczyk bodajże, tak to głównie AR 159, brery, gt, i od groma 156. Ale pogoda przynajmniej się udała:)

  2. A będzie jakieś lamborghini lub Ferrari?? Czy jak w tamtym roku najciekawsze będzie Audi R8 Plus które stało przed wejściem na giełdę 🙂

  3. Ranking dwóch ostatnich lat bezawaryjności wśród marek, w top 10 tylko jedna europejska … Alfa Romeo ale tak widzę Janusze motoryzacji typu „Wujo” czy „Edee” dalej zyją latami 90’tymi i pewnie już tam myją swoje golfy i passaty w TDI :D. Pozdrawiam takich ‚znaFców’ 🙂

    • Hasło już nie aktualne, gorsze badziewie produkuje grupa VAG, japonscy potentaci typu Toyota też już nieprodukują tak solidnie jak przed 2010, zdaje się że pozostała tylko Honda która robi w miare solidnie swoje samochody.

Comments are closed.