Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci poszukują 14-letniej Natalii Rusinek z Rzeszowa. Dziewczynka w czwartek 12 października wyszła z domu. Miała za chwilę wrócić. Do tej pory nie ma z nią kontaktu.

O zaginięciu Natalii Rusinek poinformował nas w piątek wieczorem Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

– Dziewczynka wyszła z domu w czwartek w południe, miała za chwilę wrócić, ale tak się nie stało do tej pory. 14-latka nie nawiązała z rodziną kontaktu. Początkowo rodzina poszukiwała dziewczynki na własną rękę, a gdy to nie przyniosło rezultatów, w piątek późnym popołudniem matka powiadomiła nas o zaginięciu córki – mówi Rzeszów News Adam Szeląg.

Policjanci sprawdzili wszystkie rzeszowskie szpitale, ale do żadnego z nich nie trafiła Natalia Rusinek. – Wszystkie policyjne patrole są wyposażone w zdjęcia poszukiwanej dziewczynki. Zdjęcia przekazaliśmy również do sieci taksówkarskich oraz autobusów MPK. Wiemy, że nastolatka lubiła chodzić do galerii handlowych. Te, które były jeszcze czynne, zostały sprawdzone. Na razie bez skutku – dodaje Szeląg.

Informacje o zaginionej 14-latce cały czas zbierają policyjni kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, która poszukuje Natalii Rusinek.

Nastolatka ma ok. 165-170 cm wzrostu, waży 100 kg, ma otyłą budowę ciała, jasnobrązowe krótkie włosy, twarzą okrągłą, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W dniu zaginięcia Natalia Rusinek była ubrana w czarne buty typu adidas, czarne spodnie materiałowe z charakterystycznym wzorem przedstawiającym brązowy romb, czarną bluzę zapinaną na zamek z kapturem z białym napisem na przedzie. Natalia miała również ze sobą czarną torebkę na długim pasku.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną nastolatkę lub wiedzą, gdzie może ona przebywać, proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997.

AKTUALIZACJA: 14-latka została odnaleziona w sobotę po południu. Więcej TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama