Wielki sukces 18-letniego Rafała Jonkisza z Rzeszowa. Uznano go Misterem Polski 2015 r. We wtorek Rafał leci na Filipiny, gdzie będzie reprezentował nasz kraj podczas wyborów Mister International.

Nowe Mistera Polski wybrano w niedzielę wieczorem w warszawskim hotelu hotelu Sound Garden.

– Nigdy, nawet przez chwilę, nie przypuszczałem, że wygram ten konkurs. Nie z takim zamiarem też wziąłem w nim udział. Chciałem przede wszystkim popracować nad przełamaniem swojej nieśmiałości.

– Praca przy wyborach Mistera Polski otworzyła mnie. Jestem trochę przerażony, ale i bardzo podekscytowany tym, co się teraz wydarzy. Moim priorytetem jest jednak szkoła i zdanie matury, więc zrobię wszystko, żeby obowiązki szkolne pogodzić z obowiązkami Mistera Polski – powiedział tuż po ogłoszeniu Rafał Jonkisz.

18-latek jest uczniem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie w klasie maturalnej V Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowym. Od prawie sześciu lat trenuje akrobatykę sportową, należy do grupy FlyBoys. W ub. r. Rafał zdobył wicemistrzostwo świata podczas zawodów World Show Dance Championships 2014 w Pradze.

Rafał Jonkisz swoje umiejętności prezentował także podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Mogliśmy go również oglądać w polskiej edycji programu „Mam Talent!” w TVN, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

O najnowszym sukcesie 18-latka z Rzeszowa rozpisują się plotkarskie portale. Rafał w poniedziałek był gościem „Dzień Dobry” w TVN.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama