Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci nadal nie odnaleźli 18-letniej Pauliny Szczygieł, która zaginęła w miniony piątek. – Nie mamy punktu zaczepienia – mówią funkcjonariusze.

– Nie ma wskazania miejsca, które moglibyśmy przeszukać większą liczbą policjantów. Praca naszych funkcjonariuszy skupia się aktualnie na ustaleń operacyjnych. Wszystkie patrole mają zdjęcie poszukiwanej 18-latki. Nie wiemy też, czy wzięła ona z domu jakieś ubrania, czy pieniądze. Może je mieć, ale nie musi. Dotychczasowe informacje są skąpe, nie mamy punktu zaczepienia – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Do policji nie dotarły na razie żadne sygnały o tym, by ktoś gdzieś widział Paulinę Szczygieł, mieszkankę Rzeszowa. Funkcjonariusze sprawdzili m.in. szpitale, dworce. Bez efektu. Przeglądają także zapisy z kamer miejskiego monitoringu oraz w galeriach handlowych. To także nie przyniosło dotychczas żadnych rezultatów.

Paulina Szczygieł ostatni raz była widziana w zeszły piątek (5 maja) między godz. 13:00 a 14:00. Z 18-latką w domu widział się jej ojciec, który później na wiele godzin wyszedł z domu. Paulina wykorzystała nieobecność rodziców. Na następny dzień, w sobotę, ok. 10:00 ojciec zauważył, że córki nie ma w domu i w południe powiadomił policję o zaginięciu 18-latki.

Paulina Szczygieł ma ok. 160 cm wzrostu, waży ok. 50 kg, ma szczupłą budowę ciała, włosy w kolorze ciemny blond, sięgające do połowy pleców, niebieskie oczy, twarz owalną, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W dniu zaginięcia Paulina Szczygieł najprawdopodobniej ubrana była w niebieskie lub czarne spodnie dżinsowe, na sobie miała grafitową kurtkę do pasa, a także ciemne buty typu adidasy. 

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 18-latki. Osoby, które ją widziały lub wiedzą, gdzie może przebywać proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 33 10 lub 997.

To kolejne zaginiecie Pauliny Szczygieł. W 2012 roku, jako 13-latka, uciekła z domu i przez trzy dni włóczyła się po rzeszowskim osiedlu Słoneczny Stok.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama