Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Organizatorzy 24. Rzeszowskich Juwenaliów ujawnili kolejne gwiazdy muzyczne, które wystąpią w dniach 11-13 maja na terenie miasteczka Politechniki Rzeszowskiej.

Jak już informowaliśmy, pierwszą gwiazdą muzyczną, którą ujawnili organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów, był zespół Ich Troje. We wtorek podali kolejne zespoły, które wystąpią od czwartku do niedzieli. To Lao Che, The Freeborn Brothers, Piękni i Młodzi, Wilki i Happysad.

Tegoroczne Rzeszowskie Juwenalia potrwają aż 3 tygodnie. Startują 22 kwietnia Sportową Rozgrzewką, a 17 maja rozpoczyna się tydzień tematyczny – Kultura i Nauka.

W tym roku poza czasem trwania Tygodnia Kultury i Nauki znalazł się Studencki Konkurs Piosenki Kill me with the MUSIC, który będzie poprzedzał Wielki Koncertowy Finał, aby zwycięskie zespoły mogły wystąpić przed zgromadzoną na nim publicznością.    

24. Rzeszowskie Juwenaliów w tym roku organizują trzy rzeszowskie uczelnie: Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

Wkrótce więcej informacji o tegorocznym święcie studentów. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama