Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Na trzy miesiące został aresztowany 25-letni mieszkaniec Jarosławia, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją rodzinną. Mężczyzna awanturował się także w szpitalu, a policjantom groził nożem i nożyczkami.

W miniony wtorek policjanci z Jarosławia po raz kolejny zostali wezwani na interwencję do domu 25-latka, który wszczął awanturę. Mężczyzna był pijany, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. To nie pierwszy raz, gdy 25-latek wywołał awanturę domową. Kilka tygodni wcześniej interweniującym policjantom groził nożem i nożyczkami. Mieszkaniec Jarosławia awanturował się także podczas badań lekarskich i uszkodził sprzęt medyczny na terenie szpitala.

Po wtorkowej awanturze mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty znęcania nad osobą mu najbliższą, a także zniszczenia mienia i czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz zmuszania ich do zaniechania prawnej czynności służbowej. Na wniosek policji i prokuratury 25-latek w czwartek został tymczasowo aresztowany trzy miesiące. – Sprawcy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności – poinformowała Marta Gałuszka z jarosławskiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: