Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

Organizatorzy 26. Rzeszowskich Juwenaliów nie zwalniają tempa w podawaniu kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas Wielkiego Finału Koncertowego. Na scenie zaśpiewa też pochodzący z Krakowa raper Kali.

Właściwie można powiedzieć, że to nic nowego, bo Kali na Rzeszowskich Juwenaliach pojawi się drugi raz z rzędu. W 2018 roku wystąpił podczas ostatniego dnia muzycznego święta studentów. To samo dotyczy też Sławomira, on też ponownie pojawi się na juwenaliach, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Marcin „Kali” Gutkowski to raper z Krakowa, mieszkający w Katowicach. Jest znany przede wszystkim z występów w zespole Firma, którego był współzałożycielem i działał w nim w latach 2000-2010. Od 2009 roku współtwórca kolektywu Ganja Mafia, a od 2011 roku „Kali” działa na własny rachunek. Gościł na płytach takich wykonawców jak: DJ 600V, DJ Decks, Hemp Gru, Paluch, Peja, Popek, Slums Attack, White House oraz WWO.

Utwory „Kaliego” w serwisie YouTube odtworzono ponad 900 milionów razy, a na swoim prywatnym kanale zgromadził już 1,5 miliona subskrypcji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wielki Finał Koncertowy 26. Rzeszowskich Juwenaliów, na których „Kali” wystąpi”, odbędzie się w dniach 9-11 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Wcześniej organizatorzy podali, że na juwenaliach wystąpią: Krzysztof Cugowski (były lider nieistniejącej już Budki Suflera), Sławomir, Lady Pank, Happysad, Piękni i Młodzi, O.S.T.R, Paluch i Daria Zawiałow, Nocny Kochanek i Baciary. 

26. Rzeszowskie Juwenalia, których organizatorem jest Politechnika Rzeszowska, w tym roku także będą płatne dla osób, które nie są studentami. Za trzydniowy karnet kupiony do 15 kwietnia trzeba zapłacić 40 zł, za kupiony w dniach 16-30 kwietnia – 50 zł. Bilet jednorazowy będzie kosztował 25 zł.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama