26. Rzeszowskie Juwenalia. Znamy kolejne gwiazdy Wielkiego Finałowego Koncertu

Reklama

O.S.T.R, Paluch i Daria Zawiałow – to kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas 26. Rzeszowskich Juwenaliów organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską.

 

Pierwsze gwiazdy organizatorzy 26. Rzeszowski Juwenaliów zdradzili w drugiej połowie marca br. Wówczas dowiedzieliśmy się, że podczas Wielkiego Finałowego Koncertu, który w tym roku odbędzie się w dniach 9-11 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej, na scenie zaprezentują się: Krzysztof Cugowski (były lider nieistniejącej już Budki Suflera), Lady Pank, Happysad, Piękni i Młodzi, Nocny Kochanek, a także Baciary.

– Kolejne gwiazdy będziemy zdradzać stopniowo – zapowiedział wówczas Michał Klimczyk, przewodniczący Samorządu Studenckiego PRz i koordynator Rzeszowskich Juwenaliów.

I zgodnie z tą zasadą, od kilku dni w mediach społecznościowych Rzeszowskich Juwenaliów pojawiają się informacje o kolejnych gwiazdach tegorocznej studenckiej imprezy. Wiemy już, że do tego grona podczas Wielkiego Finałowego Koncertu dołączą: O.S.T.R, Paluch i Daria Zawiałow.

„Ostrego” przedstawiać raczej nie trzeba. To ceniony polski raper, muzyk, kompozytor, a także producent muzyczny i czterokrotny laureat nagrody muzycznej „Fryderyki”. O.S.T.R. wraz z Emade współtworzył projekt „POE”. Współpracował m.in. ze Slums Attack, DonGuraLesko, Tede, brał także udział w projekcie „Męskie granie”.  Do najpopularniejszych kawałków „Ostrego” należą m.in. „Kochana Polsko”, czy „Ile jestem w stanie dać”. 

Paluch to także polski raper. Był członkiem Aifamy oraz współtworzył kolektyw DIIL Gang oraz trio Syntetyczna Mafia. Od 15 lat prowadzi działalność solową. Paluch współpracował m.in. Boskim Romanem, Buczerem, Hemp Gru, Kaczorem, Kobrą, O.S.T.R, Slums, Attack, Sobotą czy WSRH. Do najlepszych kawałków Palucha należą m.in. „Bez strachu”, „Za wszystko”, „Słaby punkt”, czy „Kolor Melanż”.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Natomiast Daria Zawiałow to artystka, która swoją karierę zaczynała w programie „Od przedszkola do Opola”. Później Zawiałow brała dział także w programie „Mam Talent!”, a także w X-Factor, gdzie poznała swojego obecnego męża gitarzystę Tomasza Kaczmarka. W ubiegłym roku piosenkarkę na żywo rzeszowska publiczność mogła usłyszeć podczas Koncert Głównego w ramach Europejskiego Stadionu Kultury.

Pod koniec września ub. r. Daria Zawiałow wydała singiel „Nie dobiję się do Ciebie” będący pierwszym utworem z jej drugiego albumu studyjnego, zatytułowanego „Helsinki”.

Podobnie jak w ubiegłym roku, wstęp na koncerty Rzeszowskich Juwenaliów będzie płatny. Za darmo koncerty zobaczą studenci oraz uczniowie. Reszta będzie musiała zapłacić. Za trzydniowy karnet kupiony w dniach 1-15 kwietnia trzeba będzie zapłacić 40 zł, za kupiony w dniach 16-30 kwietnia – 50 zł. Bilet jednorazowy będzie kosztował 25 zł.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama