Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Sławomir Zapała, autor takich hitów jak „Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ni mom hektara”, dołączył do gwiazd muzycznych 26. Rzeszowskich Juwenaliów. 

„Jestem prostym człowiekiem i to, co tworzę, płynie prosto z mojego serca”- przywołują słowa Sławomira organizatorzy 26. Rzeszowskich Juwenaliów, którzy zdradzili kolejną gwiazdę tegorocznego Wielkiego Finału Koncertowego. Dla nich Sławomir jest „człowiekiem kompletnym”. 

Organizatorzy 26. Rzeszowskich Juwenaliów przypominają, że 7 kwietnia 2017 roku ukazała się debiutancka płyta Sławomira – „The Greatest Hits”. Nagrania dotarły do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLIS, uzyskały status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy.

Sławomir ponownie przyjedzie na Rzeszowskie Juwenalia. Był na nich także w 2018 roku. Sławomir jest zaliczany do gwiazd gatunku muzycznego – rock polo. 

Wielki Finał Koncertowy 26. Rzeszowskich Juwenaliów odbędzie się w dniach 9-11 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Wcześniej organizatorzy podali, że na juwenaliach wystąpią: Krzysztof Cugowski (były lider nieistniejącej już Budki Suflera), Lady Pank, Happysad, Piękni i Młodzi, O.S.T.R, Paluch i Daria Zawiałow, Nocny Kochanek i Baciary.

W tym roku juwenalia organizuje sama Politechnika Rzeszowska. Jej partnerzy w poprzednich latach – WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania – zdecydowały się teraz dołączyć do KultURaliów 2019, organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski. 

26. Rzeszowskie Juwenalia w tym roku też będą płatne dla osób, które nie są studentami.  Za trzydniowy karnet kupiony do 15 kwietnia trzeba zapłacić 40 zł, za kupiony w dniach 16-30 kwietnia – 50 zł. Bilet jednorazowy będzie kosztował 25 zł.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama