Zdjęcie: materiały organizatorów
Reklama

Najstarsza impreza branży budowalnej i wykończeniowej na Podkarpaciu wraca do Rzeszowa. 26. Targi Budownictwa Expo Dom odbędą się w sobotę i niedzielę (17-18 września) w hali Podpromie.

Targi Expo Dom wracają po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią. Stoiska przygotowują m.in. producenci dachów i okien, mebli i materiałów wykończeniowych, kostki brukowej, branża grzewcza, firmy oferujące rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, jak pompy ciepła, fotowoltaikę, ale także systemy ociepleń.

Ponadto na terenach targowych będzie można zapoznać się z nowoczesnymi kotłami oraz przyjrzeć się saunom i baniom ogrodowym, a także ekonomicznym domom modułowym. Ofertę mieszkań przygotowują deweloperzy. Do grona wystawców dołączyły także znane hipermarkety budowlane.

Na stoisku firmy Pebia, która oferuje kostkę brukową, przez całą niedzielę gościł będzie znany z programów telewizyjnych Dominik Strzelec, który jest ambasadorem tej marki. Strzelec oceniał pracę fachowców w programie „Usterka”. Projektował „Odlotowy ogród” w stacji TTV, a teraz w HGTV Polska urządza „Polowanie na ogród”.

Dominik Strzelec nie będzie jedyną gwiazdą na Expo Dom. Stoisko marki Kowalski Okna odwiedzi rzeszowski bokser Łukasz Różański, sponsorowany przez tę firmę. Będzie więc okazja zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Porady i premiery produktów, rabaty i atrakcyjne „targowe” cenniki to wszystko będzie mógł klient znaleźć na stoiskach. Rozmowy ze zwiedzającymi cenią sobie również wystawcy, bo to okazja, by poznać oczekiwania kupujących, a także przekonać ich do swojej oferty – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała z Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Expo Dom to także okazja do zdobycia Złotych Medali Podkarpackiego Rynku Budownictwa, które są przyznawane od pierwszej edycji targów. Nagrodzone firmy otrzymają statuetki i dyplomy. Expo Dom tradycyjnie już towarzyszy Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, która przygotowuje specjalne stoisko na Podpromiu.

26. Targi Expo Dom można zwiedzać w sobotę, 17 września, w godz. 10:00-18:00 oraz w niedzielę, 18 września, w godz. 10:00-17:00. Wstęp kosztuje 10 zł, a darmowe zaproszenie można otrzymać w marketach budowlanych OBI, Castorama i Leroy Merlin w Rzeszowie i Krasnem. Dzieci w wieku do lat 12 wchodzą bezpłatnie.

Równolegle w weekend na Podpromiu odbędą się także Europejskie Targi Pracy Work Expo

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama