Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Trzy tygodnie przed rozpoczęciem 27. Rzeszowskich Juwenaliów rozpoczęła się sprzedaż biletów. Będzie 10 koncertów, na razie organizatorzy ogłosili sześć. 

Sprzedaż biletów i karnetów rozpoczęła się w piątek, 15 kwietnia. Można je kupić stacjonarnie w sklepach Empik oraz w internecie na Empik Bilety i Going, bilety będą również przed wejściem na koncerty. Jednozrazowe bilety ulgowe dla studentów i uczniów kosztują 20 zł, dla pozostałych 40 zł, a dwudniowe karnety odpowiednio 30 i 60 zł.

Organizatorzy zapowiadali, że jeszcze przed Wielkanocą ogłoszą listę wszystkich gwiazd, które przyjadą do Rzeszowa. Ostatecznie okazało się, że poznamy je dopiero po świętach. Na pewno zagrają Lady Pank i Hunter oraz Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad i KęKę. Brakuje jeszcze czterech artystów. 

Juwenalia odbędą się 6 i 7 maja na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Każdego dnia będzie po pięć koncertów.

Rzeszowskie Juwenalia, orgaznizowane przez PRz, wracają po dwuletniej przerwie spowodowana koronawirusem. Podczas oficjalnego otwarcia na rzeszowskim Rynku studenci odbiorą symboliczne klucze do bram miasta, i w barwnym korowodzie przejdą na miasteczko akademickie PRz, gdzie rozpocznie się zabawa.

Oprócz sceny głównej, ma być także scena klubowa. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama