28. Rzeszowskie Juwenalia zakończone! Kult, O.S.T.R., Rodowicz, Zalewski i Malik Montana [FOTO]

28. Rzeszowskie Juwenalia przeszły do historii. W sobotnią noc na głównej scenie zagrali: Malik Montana, Zalewski, Maryla Rodowicz, O.S.T.R. i Kult.

 

Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Przed koncertem Kultu obył się jeszcze pokaz sztucznych ogni. – Tak się bawi, tak się bawi Polibuda! – skandował do studentów prof. Piotr Koszelnik, rektor Politechniki Rzeszowskiej, która była organizatorem 28. Rzeszowskich Juwenaliów.

– Dzięki wam, to najlepsze juwenalia w Polsce – mówił ze sceny Radosław Wiatr, wicewojewoda podkarpacki. – Jesteście najcenniejszą rzeczą w naszym mieście! Bardzo wam dziękujemy – podkreślał Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. 

– Juwe, juwe, juwenalia! – zaintonował prezydent. Studenci odpowiadali w swoim stylu: – Kto nie pije, ten kanalia! 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

 

W ocenie policji, 28. Rzeszowskie Juwenalia minęły spokojnie. – Przez dwa dni odnotowaliśmy poważniejszych incydentów – przekazała w niedzielę podkom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Juwenalia trwały dwa dni: w piątek i sobotę. Zdjęcia z pierwszego dnia koncertów (zagrali Bajm, Lady Pank, GIBBS,  Łydka Grubasa i Kabe x Muszel, laureat konkursu „Kill me with the music”), możecie zobaczyć TUTAJ, a zdjęcia z korowodu studentów są TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama