Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Doskonała wiadomość dla fanów duetu Jacka i Kasi Sienkiewiczów. Tworzony przez nich Kwiat Jabłoni zagra na tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliach!

Organizowane przez Politechnikę Rzeszowską i firmę Brend, Rzeszowskie Juwenalia odbędą się po raz 29. Jak już wcześniej informowaliśmy, impreza studencka odbędzie się w dniach 10-11 maja na terenie miasteczka akademickiego PRz.

Właśnie poznaliśmy pierwszą gwiazdę muzyczną. „Podczas 29. Rzeszowskich Juwenaliów Kwiat Jabłoni rozkwitnie na naszej scenie głównej” – ogłosili organizatorzy Juwenaliów, których zeszłoroczna edycja została uznana za najlepszą w Polsce

Na razie nie wiadomo, w jaki dzień wystąpi Kwiat Jabłoni, ale dla miłośników duetu Jacka i Kasia Sienkiewiczów, to doskonała wiadomość. Kwiat Jabłoni jest po wydaniu trzeciej płyty – „Pokaz slajdów”. Promował ją m.in. w Jasionce pod Rzeszowem – 3 grudnia

Kwiat Jabłoni od 2018 r. zachwyca słuchaczy swoją folk-popową muzyką. Od czasu ukazania się w 2019 r. płyty “Niemożliwe” zespół nie zwalnia: tworzy kolejne hity, wydaje płyty, koncertuje i udziela się społecznie. 

Później przyszedł czas na „Mogło być nic”, a jesienią zeszłego roku Kwiat Jabłoni wydał „Pokaz slajdów”. Występ duetu na 29. Rzeszowskich Juwenaliach będzie już szóstym w naszym regionie. Po raz pierwszy wystąpił on 9 grudnia 2018 roku w pubie Underground.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Później Kwiat Jabłoni wystąpił 4 kwietnia 2019 r. w klubie Lukr, trzy lata później – 28 marca 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej, a latem 2022 roku był jedną z gwiazd rzeszowskiej odsłony Letnich Brzmień, 3 grudnia 2023 r. przyjechał do G2A Arena w Jasionce.

Choć poznaliśmy dopiero pierwszą gwiazdę muzyczną Rzeszowskich Juwenaliów 2024, to od wielu tygodni znane są ceny karnetów. Za ulgowy trzeba zapłacić 53,50 zł, za normalny – 106,50 zł. Bilety jednodniowe kosztują: 32 zł (ulgowy) i 53,50 zł (normalny).

Zarówno bilety, jak i karnety można kupować na stronie: www.ebilet.pl. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama