Zdjęcie: materiały prasowe

Twórcy hitów „Chłopcy”, „Peggy Brown”, czy „Z twarzą Marilyn Monroe” wrócili z nową płytą „Wszystkie narkotyki świata”. Myslovitz w marcu zagra siedem koncertów promujących album. Jeden z nich będzie w Rzeszowie.

Premiera jedenastego już albumu „Wszystkie narkotyki świata” odbyła się 4 marca br. Z tej okazji Myslovitz, jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej, zagrał w rodzinnych Mysłowicach pierwszy koncert promujący nową płytę. 

Myslovitz rusza w jubileuszową trasę koncertową. Gdy zespół w 2022 roku świętował swoje 30-lecie, artyści zapowiedzieli trasę koncertową i nowy album. Pierwszą część jubileuszowej trasy Myslovitz zagrał jesienią 2022 roku. W marcu zagra w siedmiu polskich miastach.

Na czele trasy koncertowej jest Rzeszów. Myslovitz wystąpi 17 marca (piątek) w klubie „Pod Palmą” przy ulicy Cichej 4a. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30, bilety (ceny od 89 zł) do kupienia na ebilet.pl, goingapp.pl i kupbilecik.pl.   

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Trasa będzie niezwykła nie tylko z uwagi na nowy repertuar. To pierwszy album z nowym wokalistą, Mateuszem Parzymięso, który w zespole jest od 2019 r. Można go usłyszeć na trzech singlach: „Miłość”, „19” i „Pakman” oraz tytułowym “Wszystkie narkotyki świata”. 

Nowa płyta Myslovitz ukazała się po 10-letniej przerwie. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama