Zdjęcie: Policja.pl

Trzy osoby zostały ranne w dwóch wypadkach z udziałem motocyklistów, do których doszło w sobotę na podkarpackich drogach. Wśród poszkodowanych jest 37-latek z Rzeszowa.

– Pogoda sprzyja podróżowaniu jednośladami. Na drogi wyjechało wielu motocyklistów – poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. 

W sobotę policja odnotowała dwa wypadki z udziałem motocyklistów. Przed 16:00 w Trześni w powiecie tarnobrzeskim kierujący motocyklem marki Honda najechał na tył forda escorta. Policjanci wstępnie ustalili, że do wypadku doszło, gdy 27-letni kierowca forda skręcał w lewo. Motocyklem kierował 37-letni rzeszowianin. Z poważanymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Ok. 21:00 w Wierzawicach (powiat leżajski) motocyklista na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w słup telekomunikacyjny. Motocyklem kawasaki jechało dwóch młodych mężczyzn. Obaj zostali ranni, trafili do szpitala. Policjanci sprawdzili ich trzeźwość.

– 20-letni kierowca miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie, a jego 19-letni pasażer około promil – informuje Marta Tabasz-Rygiel.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama