Zdjęcie: Materiały teatru. "Św. Idiota"
Reklama

Złap w środę (15 listopada) okazję i kup po 15 zł bilety na trzy spektakle, które odbędą się w ramach czwartej edycji Festiwalu Nowego Teatru w Rzeszowie. W promocyjnej cenie w Teatrze im. W. Siemaszkowej będzie można zobaczyć „Śluby”, „Św. Idiotę” oraz „Bzika. Ostatnią minutę”.

Czwarta edycja Festiwalu Nowego Teatru – 56. Rzeszowskie Spotkania Teatralne  zbliża się wielkimi krokami. Ta wyjątkowa uczta teatralna będzie trwać w dniach 17-26 listopada. W ramach wydarzenia zobaczymy osiem spektakli konkursowych i cztery pozakonkursowe.

W związku z tym Teatr im. W. Siemaszkowej, który jest organizatorem FNT, przygotował dla miłośników sztuki bilety w specjalnej okazyjnej cenie na spektakle: „Św. Idiota” wg Fiodora Dostojewskiego, reż. Janusz Opryński (poniedziałek 20 listopada, godz. 19:00), „Ślub” Witolda Gombrowicza, reż. Anna Augustynowicz (wtorek, 21 listopada, godz. 19:00) oraz „Bzik. Ostatnia minuta” Jana Czaplińskiego, reż. Ewelina Marciniak (środa, 22 listopada, godz. 20:00).

Bilety w promocyjnej cenie 15 zł będzie można zarezerwować w środę (15 listopada) w godz. 12:00-14:00 pod numerem telefonu: 661 559 123.

Szczegółowy program FNT znajdziecie TUTAJ. Festiwalowi patronuje Rzeszów News. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama