W sobotę (1 czerwca) na ulicach Rzeszowa odbędzie się 4. edycja SPAR-ingu na dystansie 10 km. Wieczorem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 biegami młodzieżowymi. Młodzi zawodnicy będą rywalizowali na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Hetmańskiej. Bieg główny na dystansie 10 km rozpocznie się o 20:00. Zawodnicy wystartują ze stadionu.
Trasa biegu: droga wewnętrzną stadionu, następnie ul. Hetmańską, Żeglarską do bulwarów nad Wisłokiem. Następnie zawodnicy pobiegną bulwarami, Olszynkami, ulicami: Szopena, Lubomirskich, Zamkową, Zygmuntowska, Moniuszki, Sokoła, Jana III Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, Słowackiego, Szopena, Targową, Piłsudskiego, bulwary nad Wisłokiem, Powstańców Warszawy, Hetmańską.
Meta na Stadionie Miejskim. Zaznaczone ulice będą całkowicie zamknięte dla ruchu już od 19:00. Pozostałe będą zamknięte częściowo. Trasa biegu zabezpieczona będzie barierkami i taśmami zabezpieczającymi. Nad bezpieczeństwem biegaczy i innych uczestników ruchu czuwać będą policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.
Policjanci przewidują, że utrudnienia w ruchu na ulicach Rzeszowa potrwają do 22:00.
(ak)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.





![Nocna łuna nad Iwlą. Samochód osobowy zamienił się w kulę ognia [ZDJĘCIA] pożar samochodu](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/chyrowa-pozar-samochodu-08-218x150.jpg)


![Pożar hali w zakładzie produkcyjnym na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-czudec1-218x150.jpg)


![Prezydent Nawrocki: dzięki takim miejscom, jak hub logistyczny na Podkarpaciu, możliwa jest obrona Ukrainy [FILM & ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/001_Prezydent_Karol_Nawrocki_wizyta_port_Rzeszow_Jasionka_i_POLLOGHUB_20251202_MWB20055-218x150.webp)




![Wisłokostrada w Rzeszowie na finiszu. W styczniu trasa ma być gotowa [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/wislokostrada2-218x150.jpg)
![Nowy dziecięcy OIOM w Rzeszowie otwarty. To jedyne takie miejsce na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/otwarcie-oiom-rzeszow-218x150.jpg)
![Budowa nowej drogi ekspresowej na Podkarpaciu coraz bliżej. Trasa ułatwi dojazd do S19 [MAPA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/droga-ekspresowa-pogladowe-218x150.jpg)

![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)





![Stare rury na Podwisłoczu muszą zniknąć. Rzeszów modernizuje sieć ciepłowniczą [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/Projekt-bez-nazwy-3-2-218x150.jpg)











![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)








![Wisłokostrada w Rzeszowie na finiszu. W styczniu trasa ma być gotowa [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/wislokostrada2-324x235.jpg)