Jedna osoba została ranna w zderzenia busa i ciężarówki na autostradzie A4 na odcinku węzeł Rzeszów Zachód – węzeł Sędziszów.
Do wypadku doszło w piątek około godz. 9:00 pomiędzy Mrowlą a Świlczą. Kierujący ciężarowym manem z naczepą, 40-letni mieszkaniec Rzeszowa, zatrzymał się na pasie do skrętu w prawo przed zjazdem na węzeł Rzeszów-Zachód. Jadący za nim kierujący busem marki Fiat najechał na tył ciężarówki.
– W wyniku zderzenia został ranny kierowca fiata, którego karetką przewieziono do szpitala – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
Przez kilka godzin były utrudnienia na A4, zakończyły się one około godz. 13:00.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
















![Zakończono montaż betonowej obudowy tunelu na odcinku S19 Rzeszów Południe – Babica [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Zdjecie_tubingi-218x150.jpg)
![Lotnisko w Jasionce rośnie w siłę. Kluczowa inwestycja może zakończyć się szybciej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/lotnisko-jasionka-inwestycja1-218x150.jpg)

![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)

![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)
















![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)





