Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

– Popraw swoją technikę i wejdź na wyższy poziom – zachęca Akademia Techniki Skills Box, która w najbliższy czwartek (27 kwietnia) w Rzeszowie organizuje bezpłatne zajęcia gry w piłkę nożną.

W zajęciach, które będą się na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego, mogą wziąć dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Akademia Techniki Skills Box to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Tysiące kontaktów z piłką podczas jednego treningu, ciekawe, urozmaicone i intensywne zajęcia w warunkach meczowych, najlepsi trenerzy z międzynarodowym doświadczeniem, małe grupy treningowe dobierane pod względem umiejętności zawodników – to właśnie Skills Box.

– Jedyna w swoim rodzaju metoda treningu techniki piłkarskiej stworzona została przez zespół ekspertów z zakresu treningu piłkarskiego, motorycznego i mentalnego. Nie jesteśmy klubem piłkarskim, pracujemy, aby zawodnicy polskich klubów weszli na wyższy poziom techniki piłkarskiej – twierdzi Kacper Cupryś, koordynator Akademii Techniki Skills Box w Rzeszowie.

Zajęcia Skills Box na stadionie Resovii (boisko ze sztuczną nawierzchnią) rozpoczną się o godz. 18:15. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać pod numerem telefonu: 570 44 99 22 lub e-mail: skillsbox.rzeszow@footballlab.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: